Reklama

Reklama

W Piotrkowie leczą kontuzje

Piłkarze ręczni Piotrkowianina Piotrków Trybunalski niedzielny mecz z Warmią-Anders Group-Społem Olsztyn kończyli bez trzech podstawowych zawodników. Jest jednak szansa, że w najbliższej kolejce ligowej przynajmniej jeden z nich będzie mógł wyjść na boisko.

W trakcie pojedynku z olsztyńskim zespołem (20-20) z powodu kontuzji parkiet musieli opuścić bramkarz Piotr Ner, obrotowy Bartosz Wuszter i rozgrywający Łukasz Achruk. Żaden z nich nie pojedzie w środę do Olsztyna na mecz Pucharu Polski z Warmię, jednak trener Piotrkowianina Edward Strząbała ma nadzieję, że wszyscy wykurują się do sobotniego pojedynku ze Stalą Mielec.

- Ner ma stłuczoną łydkę, ale przez kilka dni powinien wrócić do pełnej dyspozycji. U Achruka prześwietlenie nie wykazało żadnego złamania. Źle stanął i odczuł to jego staw skokowy, na szczęście nie jest to jednak groźna kontuzja. W miarę szybko powinien też dojść do siebie Wuszter, którego czeka jeszcze badanie USG - powiedział Strząbała.

Reklama

Zdaniem trenera odnowy biologicznej Marcina Merka w najgorszym wypadku, Achruka i Wusztera czeka 2-3 tygodniowa przerwa w ligowych występach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje