Reklama

Reklama

W meczu gwiazd tenisa stołowego zagrają zawodnicy z polskich klubów

Tenisiści stołowi polskich klubów Wong Chun Ting (Dekorglass Działdowo) i Gao Ning (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zagrają w reprezentacji Azji w Meczu Gwiazd z drużyną Europy. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 września w chińskim Dongguan.

W składzie azjatyckiego zespołu, poza zawodnikami z Hongkongu (Wong Chun Ting jest 8. w rankingu światowym) i Singapuru (31.), są też Chińczyk Fan Zhendong (nr 2.), Tajwańczyk Chuang Chih-Yuan (7.) i Koreańczyk Joo Saehyuk (13.).

W ekipie Starego Kontynentu wystąpią Białorusin Władimir Samsonow (9.), Portugalczyk Tiago Apolonia (17.), Chorwat Andrej Gacina (20.), Rosjanin Aleksander Szibajew (21.) i Austriak Chen Weixing (49.), który w dwóch poprzednich sezonach występował w KST Energa-Manekin Toruń.

Mecz Azja - Europa rozgrywany będzie przez dwa dni, odbędzie się 10 pojedynków singlowych.

Reklama

Mistrz Polski w barwach Dekorglassu Wong Chun Ting spotka się z Szibajewem i Chen Weixingiem, zaś Gao Ning, który od tego sezonu dołączył do Dartomu Bogorii, zmierzy się z austriackim rywalem oraz Gaciną.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy