Reklama

Reklama

W kwietniu Adamek będzie się bił w Newark

Team Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) zmuszony jest zrezygnować z kwietniowej walki w Polsce. Najbliższy pojedynek "Górala" odbędzie się w Prudential Center w Newark.

- Po przeanalizowaniu sytuacji z moim trenerem i promotorami, doszliśmy do wniosku, że gala boksu 16 kwietnia w Katowicach, nie odbędzie się, gdyż przygotowania do niej kolidują z moim życiowym celem, którym jest teraz walka o pas z Władimirem Kliczko i zdobycie tytułu w trzeciej kategorii wagowej. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do podpisania kontraktów obu stron - tłumaczy Tomasz Adamek.

Reklama

Walka z Tomasza Adamka z Kliczką we Wrocławiu zobowiązuje polskiego pięściarza do wzięcia udziału w kilku konferencjach prasowych, a także w imprezach promocyjnych. Jest to związane z częstymi podróżami i zmianami czasu, co mogłoby negatywnie wpłynąć na przygotowania Tomasza Adamka do katowickiej gali. W związku z tym postanowiono zrezygnować z dwóch gal w Polsce.

- Walka kwietniowa odbędzie się w Prudental Center. Będzie to ostatni raz kiedy moi kibice ze Stanów będą mnie mogli oglądać w ringu w 2011 roku. Jestem im to winny, gdyż wspierali mnie od początku mojej kariery. Potem już tylko zostaną przygotowania do walki z Kliczką - oświadczył Adamek.

Dowiedz się więcej na temat: newark | Tomasz Adamek | Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje