Reklama

Reklama

Urozmaicone przygotowania Wisły Kraków

W hiszpańskiej Olivie trwa zgrupowanie Wisły Kraków przed wznowieniem ligowych rozgrywek. Zajęcia pod okiem Kazimierza Moskala od początku mają urozmaicony charakter. Zawodnicy zdążyli zaliczyć już siłownię, serię biegów, trenowali także z piłkami.

- W trakcie tego zgrupowania przede wszystkim będziemy pracować nad ogólną podbudową - wyjaśnił pierwszy trener "Białej Gwiazdy", który zaznaczył, że podczas pierwszego obozu nie przewiduje wysiłku o bardzo wysokiej intensywności.

- To będzie praca tlenowa. Główną część chcemy wykonać w Portugalii - dodał szkoleniowiec krakowskiego zespołu.

Na pierwszym tegorocznym obozie wiślaków nie brakuje zajęć z piłkami. W niedzielne popołudnie podopieczni Moskala doskonalili wykonywanie stałych fragmentów gry.

Zawodnicy mistrza Polski po raz czwarty przygotowują się do sezonu w Olivie. To wypoczynkowa miejscowości usytuowana nad brzegiem morza. Otwarty jest tam zaledwie jeden sklep i jedna apteka, ale warunki do treningów są za to wysokiego standardu. W tym samym hotelu, co wiślacy mieszka Eintracht Brunszwik, środowy sparingpartner krakowian. Tymczasowymi sąsiadami Wisły są także piłkarze Kubania Krasnodar, prowadzeni przez byłego szkoleniowca "Białej Gwiazdy" - Dana Petrescu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje