Reklama

Reklama

Urbańczyk i Korzeniowski najlepsi w Lublinie

Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) i Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) byli najlepszymi pływakami zakończonych w niedzielę w Lublinie zawodów cyklu Grand Prix Polski. Startowało 255 zawodniczek i zawodników z 50 klubów.

Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) i Paweł  Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) byli najlepszymi pływakami  zakończonych w niedzielę w Lublinie zawodów cyklu Grand Prix  Polski. Startowało 255 zawodniczek i zawodników z 50 klubów.

Po 24 latach w Lublinie przeprowadzono pierwszą pływacką imprezę rangi ogólnopolskiej dzięki wybudowaniu w kompleksie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego 25-metrowego basenu.

Grand Prix Polski - klasyfikacja zawodów w Lublinie:

kobiety

1. Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) - 1723 pkt (na dystansach 100 i 200 m stylem zmiennym)

2. Katarzyna Żołnowska (KP MZOS Płock) - 1707 (200 i 400 m zmiennym)

3. Karolina Szczepaniak (AZS AWF Warszawa) - 1639 (400 m dowolnym i 400 m zmiennym)

Reklama

4. Katarzyna Wilk (Jordan Kraków) - 1632 (100 i 200 m dowolnym)

5. Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) - 1624 (50 m motylkowym i 50 m grzbietowym)

6. Marcelina Radlińska (UKS Orka Zamość) - 1614 (200 i 100 m zmiennym)

7. Paula Żukowska (Zryw Opole) - 1611 (400 i 800 m dowolnym)

8. Agnieszka Ostrowska (Wodniak Rawicz) - 1584 (200 i 100 m klasycznym)

9. Zuzanna Mazurek (Fala Kraśnik) - 1567 (200 i 100 m grzbietowym)

10. Iwona Lefanowicz (Orlik Lublin) - 1552 (200 i 100 m grzbietowym)

mężczyźni

1. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) - 1819 (800 i 400 m dowolnym)

2. Przemysław Stańczyk (MKP Szczecin) - 1762 (800 i 400 m dowolnym)

3. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) - 1744 (200 m zmiennym i 200 m motylkowym)

4. Mateusz Sawrymowicz (MKP Szczecin) - 1729 (800 i 400 m dowolnym)

5. Radosław Kawecki (Korner Zielona Góra) - 1680 (200 i 100 m grzbietowym

6. Marcin Babuchowski (Trójka Łódź) - 1677 (200 i 100 m motylkowym)

7. Łukasz Gimiński (AZS AWF Warszawa) - 1644 (400 i 800 m dowolnym)

8. Krzysztof Pielowski (Kormoran Olsztyn) - 1636 (800 i 400 m dowolnym)

9. Bartosz Hura (Kormoran Olsztyn) - 1608 (800 i 400 m dowolnym)

10. Maciej Herniak (MKP Szczecin) - 1606 (800 i 400 m dowolnym)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL