Reklama

Reklama

Unia Leszno rozpoczęła przygotowania

Żużlowcy Unii Leszno rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Po wpadce zanotowanej w tegorocznych rozgrywkach i zajęciu dopiero V miejsca chcą w pełni wykorzystać zimowe miesiące. Ich celem jest walka o medale w 2010 roku.

Zawodnicy, którzy bronić będą barw Unii w 2010 roku, przeszli test wydolnościowy. To pierwszy etap przedsezonowych przygotowań. W zajęciach nie uczestniczył Damian Baliński, który przechodzi rehabilitację po niedawnej operacji. Żużlowiec wznowi treningi, gdy tylko lekarze wyrażą na to zgodę.

W pierwszy teście udziału nie wziął też Jarosław Hampel, który nie przebywał w tym czasie w Lesznie. Reprezentant Polski tuż po powrocie podda się badaniom.

Leszczynianie zimą trenować będą formę na sali gimnastycznej i siłowni. W drugiej fazie udadzą się zapewne na obozy przygotowawcze. W minionych latach wyjeżdżali w góry i nad morze. Jak będzie w tym roku?

Reklama

Po odejściu trenera Czesława Czernickiego sprawa nie jest jasna. Za zimowe treningi odpowiada Paweł Barszowski, który dotąd w pełni współpracował z pierwszym trenerem. Tego na razie w Lesznie nie zatrudniono. Niewykluczone, że stanie się nim legenda leszczyńskiego klubu Roman Jankowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne