Reklama

Reklama

UEFA uchyliła decyzję!

UEFA uchyliła decyzję o zakazie gry Atletico Madryt na własnym obiekcie. Środowy mecz Ligi Mistrzów z FC Liverpool odbędzie się zgodnie z planem na stadionie Vicente Calderon.

W czwartek władze europejskiej piłki wydały oświadczenie w którym informują, że przychyliły się do wniosku hiszpańskiego klubu o cofnięciu kary, nakazującej grę poza Madrytem. W wyjaśnieniu można przeczytać, że "UEFA zgodziła się, by spotkanie Atletico - FC Liverpool odbyło się tak jak planowano w Madrycie. Wpływ na decyzję miały możliwe problemy logistyczne drużyn oraz kibiców zamierzających wybrać się na ten mecz, a także krótki okres jaki pozostał do rozegrania pojedynku".

UEFA podkreśliła, że decyzja nie oznacza odwołania kary dla Atletico, a jedynie jej czasowe zawieszenie. 31 października podczas spotkania Komisji Dyscyplinarnej zostanie w pełni rozpatrzona apelacja wniesiona przez Hiszpanów i wówczas ogłoszone zostaną ostateczne sankcje dla klubu. Spotkanie Atletico z FC Liverpool znajdzie się pod specjalną obserwacją UEFA i zachowanie kibiców podczas niego, będzie miało znaczący wpływ na dalsze decyzje europejskiej centrali.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy