Reklama

Reklama

UEFA krytykuje Odessę

Po serii pochwał pod adresem ukraińskich miast, które chcą być gospodami Euro 2012, sekretarz generalny UEFA David Taylor wyraził w środę niezadowolenie z tempa przygotowań do tego turnieju w Odessie.

Wiadomość tę przekazał prezes Federacji Futbolu Ukrainy Hryhorij Surkis, który towarzyszy kierowanej przez Taylora inspekcji UEFA w tym kraju.

"Taylor jest niezadowolony z tempa przebudowy stadionu Czornomorec w odeskim parku im. Szewczenki" - relacjonuje wypowiedź Surkisa strona internetowa champion.com.ua.

Inspektorzy UEFA są na Ukrainie od poniedziałku. Dotychczas odwiedzili Kijów, Charków i Dniepropietrowsk. Spotykając się z władzami tych miast Taylor nie szczędził im pochwał.

Zauważył postępy w przygotowaniach Kijowa, w Charkowie zwrócił uwagę na bliskość z Rosją, a w Dniepropietrowsku wyraził wręcz przekonanie, że będzie to jedno z czterech ukraińskich miast, które przyjmą mecze piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku.

Reklama

W piątek delegacja UEFA udała się do Lwowa. O prawo do organizacji Euro 2012 na Ukrainie ubiega się także Donieck, jednak nie było go w programie wizyty.

Dowiedz się więcej na temat: Taylor | Euro 2012 | UEFA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje