Reklama

Reklama

Udany rewanż Atlanta Falcons

Michael Vick "wyprodukował" łącznie 224 jardy dla Atlanta Falcons, którzy pokonali u siebie Philadelphia Eagles 14-10, rewanżując się tym samym rywalom za porażkę w ostatnim finale NFC.

Michael Vick "wyprodukował" łącznie 224 jardy dla Atlanta Falcons, którzy pokonali u siebie Philadelphia Eagles 14-10, rewanżując się tym samym rywalom za porażkę w ostatnim finale NFC.

Mecz w Georgia Dome zamknął pierwszą serię spotkań w National Fottball League. Drugą rozpocznie się w najbliższą niedzielę.

- Byliśmy bardziej efektywni w grze poprzez bieg - powiedział szkoleniowiec Falcons Jim Mora i jest to chyba najlepsze podsumowanie pierwszego w tym sezonie Monday Night Football. Gospodarze wybiegali aż 200 jardów i oba przyłożenia, przy zaledwie 51 jardach "Orłów".

Wprawdzie quarterback gości Donovan McNabb podał na znacznie więcej jardów od swojego vis a vis (257-156), ale to Vick może zaliczyć swój występ do bardziej udanych. "Wybiegał" bowiem dodatkowo 68 jardów i sam zdobył pierwszy touchdown meczu po 7-jardowej szarży już w I kwarcie. Na 14-0 podwyższył tuż przed końcem I kwarty T.J. Duckett, choć to nie on a Warrick Dunn był prawdziwym motorem biegowych akcji Falcons (117 jardów w 21 próbach)

Reklama

W II i III kwarcie filadelfijczycy zdołali zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą przyłożenia Briana Westbrooka (9-jardowe podanie McNabba) oraz strzału z 44 jardów w wykonaniu Davida Akersa.

Przedmeczowe zainteresowanie skupiało się na dalszym ciągu nieporozumień pomiędzy McNabbem a najlepszym odbierającym Eagles Terrellem Owensem, którzy stwierdził, że nie musi rozmawiać ze swoim adwersarzem, by móc z nim skutecznie współpracować na boisku. Opina Owensa nawet się potwierdziła, bowiem był on często celem podań od quarterbacka, zaliczając 112 jardów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy