Reklama

Reklama

Udany powrót Holdsclaw

Chamique Holdsclaw wróciła do Waszyngtonu i poprowadziła Los Angeles Sparks do zwycięstwa nad Mystics 84:75.

Chamique Holdsclaw wróciła do Waszyngtonu i poprowadziła Los Angeles Sparks do zwycięstwa nad Mystics 84:75.

Holdsclaw, która poprzednie sześć sezonów spędziła w klubie ze stolicy Stanów Zjednoczonych, w czwartek zdobyła 27 punktów i miała 10 zbiórek.

W ostatnich 2.38 min trafiła sześć wolnych, a Sparks zanotowały serię 12:4, która pozwoliła im wygrać mecz. Mystics nie pomogło ustanowienie rekordu WNBA w celnych rzutach za trzy punkty. Na 29 prób koszykarki z Waszyngtonu trafiły aż 15 razy o jedną "trójkę" poprawiając osiągnięcie Minnesoty Lynx i Sacramento Monarchs.

Nadal bardzo dobrze grają zawodniczki Indiany Fever. W czwartek pokonały w Nowym Jorku Liberty 67:59 i prowadzą w Konferencji Wschodniej z trzema zwycięstwami na koncie.

Reklama

Wyniki:

Charlotte Sting - PHoenix Mercury 58:68

Washington Mystics - Los Angeles Sparks 75:84

New York Liberty - Indiana Fever 59:67

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy