Reklama

Reklama

U buka kibice stawiają na ... Gołotę!

Zdecydowana większość kibiców typując zwycięzce polskiej Wialki Stulecia w ramach Polsat Boxing Night stawia na Andrzeja Gołotę!

Tomasz Adamek uchodzi obecnie za najlepszego polskiego boksera. Ma na koncie mistrzostwo świata organizacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej oraz tytuł w równie prestiżowej federacji WBC (kategoria półciężka). Ponadto, Adamek jest pierwszym polskim bokseremem, który zdobył prestiżową nagrodę eksperckiego magazynu The Ring - The Ring championship Belt.

Reklama

Jednak mimo tytułów i sukcesów w ostatnich latach "Góral z Gilowic" nie uchodzi za faworyta sobotniej walki. Kibice typujący wyniki na unibet.com zdecydowanie stawiają na starszego o ponad osiem lat Andrzeja Gołotę. "Ludzie częściej w stosunku 2:1 obstawiają zwycięstwo Gołoty, co ciekawe więcej jest nawet zakładów na remis niż na zwycięstwo Adamka. Nasi specjaliści od kursów podsumowują to tak, że wygląda jakby ludzie nie wierzyli w Adamka - wyjaśnia Leszek Haba z Unibet.com. Biorąc pod uwagę stawki proponowane przez bukmachera zapewne wielu kibiców ściska kciuki za remisem. Gdyby rzeczywiście walka zakończyła się takim wynikiem za każdą złotówkę postawioną na remis możemy wygrać aż.. 23złote!!!. Takie rozwiązanie, ze sportowego punktu widzenia, ucieszyłoby zapewne polskich kibiców wspierających Adamka jak i Gołotę.

Już dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że walka będzie najważniejszym wydarzeniem sportowym zbliżającego się weekendu, a może i nawet roku. Zainteresowanie mediów, kibiców, otoczka marketingowa i brak biletów w kasach świadczy o sukcesie organizacyjnym przedsięwzięcia. Nie zapominajmy, że łódzka Atlas Arena jest wstanie pomieścić aż 14,5 tyś. widzów.

Zainteresowanie kibiców bezpośrednim obejrzeniem walki przekłada się także na "ruch" na stronie unibet.com. Od kilku dni notujemy wzrost zakładów na walkę, ale prawdziwe szaleństwo na pewno zacznie się w dniu walki, zawsze tak jest. Smiała mogę powiedzieć, że walka cieszy się zainteresowaniem porównywalnym ze spotkaniami Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów - dodaje specjalista z Unibet.

KAZIK ŚPIEWA O GOŁOCIE:

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek | kibice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje