Reklama

Reklama

Tyrała w Polsce na dłużej?

Wszystko wskazuje na to, że Sebastian Tyrała zwiąże się z Polską na dłużej. Już od dłuższego czasu zainteresowana jest nim Arka Gdynia.

Problem z napastnikami w tym klubie istnieje od dawna. Tak naprawdę jedynie Zbigniew Zakrzewski spełnił oczekiwania Czesława Michniewicza. Niewykluczone, że od wiosny jego partnerem będzie piłkarz, który od 18 lat mieszka w Niemczech. Szkoleniowiec "żółto-niebieskich" jest przekonany, że ten Tyrała ożywi linię ofensywną pomorskiego klubu.

Tyrała to jeden z najbardziej uzdolnionych zawodników młodego pokolenia, który piłkarskiego rzemiosła od siedmiu lat uczy się w Borussi Dortmund. 20-letni napastnik był gwiazdą młodzieżowych reprezentacji Niemiec, gdzie w sumie zagrał prawie 50 spotkań. Mimo to zdecydował się przyjąć polskie obywatelstwo i grać z koszulką z białym orzełkiem na piersi.

Reklama

- To był dla mnie zaszczyt wystąpić w spotkaniu z Serbią. Niewykluczone, że przyjadę do Polski na dłużej - mówi piłkarz, którym interesuje się też Górnik Zabrze.

Najbliższe dni pokażą, w jakiej sytuacji znajduje się młody reprezentant kraju. Podobno wszelkie dokumenty do podpisania kontraktu są już gotowe, brakuje jedynie podpisu samego piłkarza

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Tyrała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje