Reklama

Reklama

Typerów dwóch: Śląsk zatrzyma Wisłę!

Nasi typerzy Grzegorz Mielcarski i Dariusz Wołowski przewidują, że Śląsk Wrocław wykorzysta osłabienie Wisły Kraków i dojdzie do pierwszej w tym sezonie porażki mistrzów Polski.

Nasi typerzy Grzegorz Mielcarski i Dariusz Wołowski przewidują, że Śląsk Wrocław wykorzysta osłabienie Wisły Kraków i dojdzie do pierwszej w tym sezonie porażki mistrzów Polski.

Masz swoje przeczucia co do wyników? Wpisz je na forum!

Na forum jako pierwszy typował Wafel306, który węszy wygraną Zagłębia z Cracovią i Wisły ze Śląskiem. Stawia też na Lecha w meczu z Arką.

Typujący dzisiaj o godz. 9 "Odrazudo" stawia na remis Cracovii z Zagłębiem, wygraną Wisły podpiera remisem, uważa, że Odra zremisuje z Ruchem, a Legia raczej pokona Jagiellonię.

Reklama

Cracovia- KGHM Zagłębie Lubin (piątek, 17:45)

GRZEGORZ MIELCARSKI: Wbrew logice postawię na Cracovię. Orest Lenczyk zaczął dobrze, potem wpadł w dołek. Franek Smuda w Zagłębiu zaczął nieźle, ale teraz z tego "nieźle" nie może ruszyć. Cracovia w Sosnowcu wygra. Typ: 1

ROMAN KOŁTOŃ: Będzie się działo - na boisku i poza nim, z udziałem dwóch świetnych trenerów Lenczyka i Smudy. Goście osłabieni brakiem Świerczewskiego przegrają po walce. Typ: 1.

DARIUSZ WOŁOWSKI: Starcie dwóch drużyn broniących się przed spadkiem i dwóch bardzo znanych trenerów. Nawet jeśli Smuda nie jest gorszy od Lenczyka, to ma chyba gorszą drużynę. Typ: 1.

MICHAŁ BIAŁOŃSKI: Zderzenie dwóch skrajnych koncepcji trenerskich, dwóch równie charyzmatycznych trenerów. Zagłębie bez Piotra Świerczewskiego, a Cracovia z wracającym do formy Michałem Golińskim. Typ: 1.

Śląsk Wrocław- Wisła Kraków (piątek, godz. 20:00)

MIELCARSKI: Wisła straciła Sobolewskiego. To atut dla Śląska. Typ: 1.

KOŁTOŃ: Trener Tarasiewicz ma charyzmę i w moim przekonaniu pozwala to Śląskowi zajmować bezpieczną lokatę w środku tabeli. Jednak na Wisłą - nawet u siebie - dobra praca "Tarasia" i maksymalna mobilizacja jego piłkarzy nie wystarczą. Typ: 2.

WOŁOWSKI: Stawiam na pierwszą porażkę Wisły, choć Śląsk nie wygrał ani razu w pięciu ostatnich kolejkach. Rehabilitacją za to może być tylko triumf nad mistrzem Polski. Typ: 1.

BIAŁOŃSKI: Wiślacy to zespół z charakterem. Wprawdzie stracili największego wojownika - "Sobola", ale na wiosnę poradzili sobie świetnie bez wydawało się dysponującego wyłącznością na strzelanie bramek Pawła Brożka. Teraz zmobilizują się i każdy da więcej o 10 procent od siebie i wygrają ważny mecz. Śląsk nie ma już szczęścia towarzyszącego początkującym (w zeszłym roku był beniaminkiem w Ekstraklasie), teraz znacznie łatwiej traci punkty i topi się w ligową przeciętność. Typ: 2.

Odra Wodzisław - Ruch Chorzów (sobota, godz. 14:45)

MIELCARSKI: Derby. Teoretycznie Odra nie powinna mieć szans, ale zmieniła trenera, a czasem to daje efekt. Trudny mecz do typowania. Ruch ma jeden z lepszych ataków. Sobiech - Niedzielan. Typ: X2.

KOŁTOŃ: Wieczorek poleciał, ale co dalej?! Dobrze dysponowany Ruch wygra. Typ: 2.

WOŁOWSKI: Ruch ma wielką szansę wykorzystać ciężkie czasy w Odrze i wspiąć się nawet na pozycję wicelidera. Ale wydaje mi się, że jej nie wykorzysta. Typ: X.

BIAŁOŃSKI: Pozbycie się Ryszarda Wieczorka to lek na całe zło Odry? Śmiem wątpić. Typ: 2.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (sobota, godz. 16:15)

MIELCARSKI: Niech będzie, postawię na Legię, chociaż "aga" jeszcze u siebie nie przegrała. Legia wygra tylko wówczas, gdy zagra tak jak z Lechem. Typ: 2.

WOŁOWSKI: Impet z początku sezonu, kiedy trzeba było odrabiać ujemne punkty wyraźnie osłabł. Jak zagra Legia zbudowana triumfem nad Lechem? Remis w Białymstoku nie przekracza chyba jej możliwości? Typ: X.

KOŁTOŃ: "Jaga" potrzebuje punktów, a Legii się nie boi, co udowodniła już wiosną. "Po odrobieniu punktów wynikających z kary, gramy bez jaj" - powiedział po remisie z Cracovią Grosicki. Czas na wielki mecz gospodarzy i trzy punkty kosztem wicemistrza Polski. Typ: 1.

BIAŁOŃSKI: Tomek Frankowski i spółka dawno nie wygrali. Legia ograła Lecha i może być przez to za bardzo uśpiona, na zasadzie: "Wszystko nam wychodzi, gramy dobrze, strzelamy gole". Rok temu górą była "Jaga". To się powtórzy. Typ: 1X.

PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce (sobota, godz. 17:00)

MIELCARSKI: Bełchatów jest w niezłej formie, a na dodatek Korona najpewniej bez Hernaniego, który jest ostoją ekipy z Kielc. Typ: 1.

KOŁTOŃ: Maciej Korzym po zwycięstwie Bełchatowa nad Odrą przyznał: "Trener Ulatowski teraz poświęca nam więcej czasu". To zdanie uświadamia nam jak mało profesjonalne było zachowanie Ulatowskiego, który wcześniej łączył posadę w PGE GKS-ie z pracą w roli asystenta selekcjonera. Typ: X.

WOŁOWSKI: Wydaje mi się, że klub z Bełchatowa ma lepszą drużynę niż wskazuje jej miejsce w tabeli. Typ: 1.

BIAŁOŃSKI: Bełchatów jest faworytem, ale Korona po wspaniałej pogoni o 0-2 do 3-2 w meczu z Piastem dostała wiatru w żagle i pojedzie po trzy punkty. Typ: X2.

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk (sobota, godz. 19:15)

MIELCARSKI: Stawiam na bytomian. Zespoły z wybrzeża dostają w ucho w Bytomiu. Poprzednio Arka, teraz kolej na Lechię. Typ: 1.

KOŁTOŃ: Podopieczni Jurija Szatałowa w czterech dotychczasowych meczach u siebie odnieśli cztery zwycięstwa. Teraz też wygrają! Typ: 1.

WOŁOWSKI: Starcie drużyny trzeciej z szóstą. Brzmi dumnie, a gdyby Polonia wygrała, miałaby nawet realną szansę na pozycję wicelidera. Wydaje mi się jednak, że siły są wyrównane. Typ: X.

BIAŁOŃSKI: Polonia Bytom, jak na swój skromny skład i jeszcze skromniejszy budżet ma masę punktów (16, o trzy więcej o potentata - Lecha) i zdawać by się mogło, że kiedyś ta passa musi się skończyć. Ale jeszcze nie teraz. Lechia nie ma armat, by zatrzymać bytomian. Typ: 1.

Arka Gdynia - Lech Poznań (niedziela, godz. 14:45)

MIELCARSKI: Czas, żeby Arka wygrała spotkanie. Przegrana Lecha w Pucharze Polski to ewidentny znak, że w drużynie nie dzieje się najlepiej,. Lech nie grał źle w Warszawie, ale ruchy w stylu przesunięcie Rengifo do Młodej Ekstraklasy, to sygnały, że nie dzieje się dobrze w Lechu. Typ: 1.

KOŁTOŃ: W Poznaniu zamiast budowy dobrej drużyny trwa szamotanina. Rengifo odesłany do Młodej Ekstraklasy? Śmiechu warte... Typ: X.

WOŁOWSKI: Lech ma za sobą tragiczny tydzień (porażka z Legią, klęska w Pucharze Polski). Wyjazd do Gdyni to okazja by odbić się od dna, bo tak chyba widzą w Poznaniu obecną sytuację ich klubu. Typ: 2.

BIAŁOŃSKI: Lech i jego trener Jacek Zieliński całą winę za ostatnie niepowodzenia zrzucił na piłkarzy, Bogu ducha winnych Handzicia i Golika przeniósł do Młodej Ekstraklasy, a razem z nimi Hernana Rengifo. Tymczasem, jeśli ktoś nie strzela gola (Lewandowski, Rengifo), to nie zawsze jego wina. Może trening nie taki jak trzeba i atmosfera w szatni? Typ: X.

Polonia Warszawa - Piast Gliwice (niedziela, godz. 14:45)

MIELCARSKI: Daję szansę Polonii, choć nie jest tam najlepiej. Przeczuwam zmiany trenerskie na Konwiktorskiej, jeśli trener Radolsky nie wygra. Jego stołek zaczyna być gorący. Typ: 1.

KOŁTOŃ: "Czarne Koszule" wygrają i trener Radolsky otrzyma prawie dwa tygodnie spokoju, aby ułożyć drużynę. Typ: 1.

WOŁOWSKI: W ostatnich pięciu meczach Polonia zdobyła jeden punkt. Jeśli teraz nie zdobędzie trzech zmieni się w kandydata do spadku, a mając nerwowego prezesa spokoju nie zazna pewnie do końca sezonu. Jeśli nie teraz, to kiedy? Typ: 1.

BIAŁOŃSKI: Duszan Radolsky ma nóż na gardle. Jego piłkarze z zamrożonymi premiami nie czują się zbyt dobrze. Ale Piasta "Czarne Koszule" po prostu muszą ograć. Typ: 1.

ZNASZ SIĘ LEPIEJ? WIESZ KTO WYGRA, A KTO PRZEGRA LUB ZREMISUJE? TYPUJ NA FORUM!

Typerzy INTERIA.PL w 8. kolejce Ekstraklasy

1. Grzegorz Mielcarski - 5 pkt
  Michał Białoński - 5 pkt
3. Roman Kołtoń - 3 pkt
  Dariusz Wołowski - 3 pkt

Typerzy INTERIA.PL - klasyfikacja generalna

1. Dariusz Wołowski - 26 pkt
2. Roman Kołtoń - 25 pkt
3. Grzegorz Mielcarski - 24 pkt
4. Michał Białoński - 22,5 pkt

Typerzy z forum INTERIA.PL

1. Dziedzinx - 7 pkt
2. Boozerek 88 - 6 pkt
  Nasferus - 6 pkt
4. Weronira - 5,5 pkt 
 Salatka 93 - 5,5 pkt
  Marek 25081 - 5,5 pkt
  Mlodyapollo - 5,5 pkt
  Zdan 93 - 5,5 pkt
  Rafi 2211 - 5,5 pkt
10. Garbaty 1703 - 5 pkt
  emj 23 - 5 pkt
  BRadczuk - 5 pkt
  Valur - 5 pkt
  AnnaWo 2009 - 5 pkt
  Omagic - 5 pkt
  Lowrey 24 - 5 pkt
  Wafel306 - 5 pkt
  Mufel 83 - 5 pkt
  Kubast 1 - 5 pkt
  Wiselka712 - 5 pkt
   Bartospol - 5 pkt
  1987dodek1987 - 5 pkt
  Sysek29 - 5 pkt
 Suchy 88 MU - 5 pkt
 Ewelina238 - 5 pkt
 MarekHaj - 5 pkt  
 Wojtas1986sliwka - 5 pkt
 Kolasa82 - 5 pkt
 Tarantulaw2 - 5 pkt
 Ziutek606 - 5 pkt
 Freezer23 - 5 pkt
 Madridista92 - 5 pkt
 MarcinP16 - 5 pkt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL