Reklama

Reklama

Triumfalne powitanie Rosjan

Rosyjskich piłkarzy triumfalnie powitano w piątek w Moskwie, mimo porażki 0:3 z Hiszpanią w półfinale mistrzostw Europy.

Rosyjskich piłkarzy triumfalnie powitano w  piątek w Moskwie, mimo porażki 0:3 z Hiszpanią w półfinale  mistrzostw Europy.

Na olimpijskim kompleksie Łużniki była orkiestra, grupa taneczna i tłum kibiców. Holenderski szkoleniowiec "Sbornej" Guus Hiddink otrzymał paterę z wygrawerowanymi podziękowaniami w imieniu mera Moskwy Jurija Łużkowa. Uroczystość transmitowała na żywo telewizja państwowa.

- Chłopcy i dziewczęta, panie i panowie. Jesteśmy zdumieni, że przyszliście tu, na stadion Łużniki, aby podziękować naszym chłopcom. I jesteśmy dumni, i ja jestem dumny, że z nimi pracowałem. Nagrodźcie ich oklaskami, zasłużyli na to - powiedział Hiddink po angielsku.

Reklama

Najlepsze momenty drużyny rosyjskiej na Euro 2008 kibice mogli obejrzeć jeszcze raz na wielkim telebimie. Drużyna Hiddinka zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach, co jest największym sukcesem futbolu rosyjskiego od upadku ZSRR.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL