Reklama

Reklama

Trener "Pasów" chwali

Cracovia po ciężkim i wyrównanym meczu awansowała do 1/8 finału Remes Pucharu Polski za sprawą zwycięstwa 3:2 po dogrywce nad Górnikiem Łęczna.

Trener "Pasów" nie mógł się nachwalić swoich podopiecznych. Szkoleniowiec pierwszoligowego klubu także skierował kilka ciepłych słów pod adresem swoich zawodników.

- Mecz pucharowy można albo wygrać, albo przegrać. My wygraliśmy, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni. Powiedziałem to już swojemu zespołowi - piłkarze zasługują na słowa uznania. Mówiłem, że chcemy zagrać praktycznie podstawowym składem i zrobiłem zgodnie z zapowiedzią -powiedział Stefan Majewski trener Cracovii.

- Jesteśmy zespołem mniej doświadczonym, beniaminkiem I ligi, więc z zespołem z ekstraklasy nie gra się łatwo - ocenił Krzysztof Chrobak trener Górnika Łęczna. - Byłbym bardziej szczęśliwy, gdyby ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem w regulaminowym czasie. Zagrało kilku zawodników, którzy grają mniej w lidze, a Łukasz Stefaniuk zadebiutował w takim meczu, ale planowałem to od dawna. Było nam to potrzebne - w lidze jest walka o punkty i mało możliwości, żeby eksperymentować. Wydaje mi się, że zespół jest wyrównany i na kilku młodych zawodnikach się nie zawiodłem. Mam nadzieję, że będzie to procentowało. Łukasz Stefaniuk popełnił dwa błędy, które przypłaciliśmy bramkami, ale w wielu momentach pokazał, że w niedługim czasie może być podstawowym obrońcą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy