Reklama

Reklama

Tomasz Lis i Pola Lis na Gali Mistrzów Sportu. Córka dziennikarza olśniewa!

Pola Lis oraz jej ojciec Tomasz Lis wybrali się na Galę Mistrzów Sportu, podczas której poznaliśmy najlepszego sportowca minionego roku. Córka dziennikarza zaprezentowała się w oszałamiającej kreacji. Postawiła na długą, czarną suknię z dekoltem po pępek. Na czerwonym dywanie pozowała w towarzystwie taty.

Na 8 stycznia zaplanowano tegoroczną Galę Mistrzów Sportu, podczas której poznaliśmy najlepszego sportowca Polski w 87. plebiscycie organizowanym przez "Przegląd Sportowy" i Telewizję Polsat. Wśród faworytów do tytułu wymieniani byli Robert Lewandowski, Anita Włodarczyk, Dawid Tomala, Bartosz Zmarzlik i Maria Andrejczyk. Ostatecznie zwycięstwo przypadło "Lewemu".

Na imprezie, jak co roku, nie brakło znamienitych osobistości ze świata sportu. Oprócz części z wyżej wymienionych są także Malwina Kopron, Agnieszka Kobus-Zawojska, Otylia Jędrzejczak, Monika Pyrek, Tomasz Majewski, Robert Korzeniowski i Maja Włoszczowska.

Reklama

Tomasz Lis z córką Polą Lis na Gali Mistrzów Sportu

To nie wszystko. Oprócz sportowców byli także ludzie w inny sposób związani ze światem sportu. Na czerwonym dywanie zaprezentował się Tomasz Lis, który prywatnie jest zapalonym biegaczem amatorem. Ma na swoim koncie przebiegnięte maratony. Jego pasję przerwały trzy udary, lecz od kilku miesięcy powoli wraca do sportu. W październiku przebiegł londyński maraton.

Lis na Gali Mistrzów Sportu nie pojawił się sam. Towarzyszyła mu starsza córka, Pola Lis. Dziewczyna poszła w ślady ojca i także została dziennikarką, współpracuje z "Przeglądem Sportowym". Tym bardziej jej obecność na imprezie nie powinna być zbyt wielkim zaskoczeniem. Choć dla niektórych zapewne będzie niespodzianką, wszak nie wszyscy zdają sobie sprawę z dziennikarskich aktywności Lis.

Na galę podsumowującą plebiscyt na najlepszego sportowca Pola Lis założyła robiącą wrażenie kreację. Postawiła na długą, czarną suknię z cekinami i głębokim dekoltem.

CZYTAJ TAKŻEGALA MISTRZÓW SPORTU 2022. ZMARZLIK ZNÓW DOKONA NIEMOŻLIWEGO?

KP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama