Reklama

Reklama

Tomasz Adamek złowił złotą rybkę

Tomasz Adamek , który 10 września stoczy na stadionie we Wrocławiu pojedynek swego życia z Witalijem Kliczką (40L) o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze ciężkiej, wybrał się na krótki odpoczynek do malowniczej miejscowości Alexandria Bay Thousand Lakes w Kanadzie.

W weeekendowym wypadzie towarzyszył mu jego menadżer Ziggy Rozalski i inspektor Robert Piwowarczyk z Linden w New Jersey, który od pewnego czasu jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo w Adamek Team.

- Spędziliśmy fajny weekend, łowiliśmy ryby. Choć nie jestem zapalonym rybakiem, ale bardzo mi się podobał. Woda, wędka i kompletna cisza, to bardzo uspokaja. Zrelaksowałem się i nawet złowiłem rybę. Nie wiem czy to była złota rybka, ale jeśli tak, to mam jedno życzenie do niej; we wrześniu chce zdobyć pas federacji WBC.

W zeszłym tygodniu zacząłem treningi do tej walki. Przez kilka tygodnie będę trenował w sali u Ziggiego Rozalskiego w Jersey City, potem w raz z moim trenerem Rogerem Bloodworthem wyjeżdżamy do Pensylwanii na zamknięty obóz. Tam zostanę do momentu wylotu do Polski na walkę Kliczką - powiedział nam Tomasz Adamek z dumną pokazując swoje złowione trofeum.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama