Reklama

Reklama

Tomasz Adamek apeluje do Andrzeja Gołoty

"Nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby Andrzej wyzbył się wraz z żoną Mariolą wrogości w stosunku do mnie i moich bliskich. Ostatni incydent w ringu z Mariolą nie rokuje zbyt dobrze. Wyciągam jednak rękę do Andrzeja i mówię raz jeszcze przepraszam, pogódźmy się aby żyć w spokoju" - napisał na swoim blogu Tomasz Adamek.

Gdy Tomasz Adamek wyjechał do USA, aby nadać rozpędu swojej karierze potrzebował wsparcia, by dostać szansę w zawodowym boksie. Udzielili mu go Gołota i jego menedżer Ziggy Rozalski. Dzięki ich wstawiennictwu u Dona Kinga, Adamek kilka miesiecy później walczył o mistrzostwo świata podczas tej samej gali co Gołota. Zaprzyjaźnili się nawet, ale ich drogi szybko się rozeszły i zaczął narastać konflikt. W minioną sobotę skrzyżowali rękawice. Walka Stulecia zakończyła się klęską Gołoty, a zaraz po walce Mariola Gołota zarzuciła Adamkowi, że wykorzystał nazwisko jej męża, aby wypromować się. Mimo tego, Tomasz Adamek wyciąga do Andrzeja Gołoty rękę na zgodę.

Reklama

MARIOLA GOŁOTA MA ŻAL DO TOMASZA ADAMKA

APEL DO ANDRZEJA GOŁOTY

"Andrzej zawarliśmy ugodę, wypełniłem jej warunki nie możesz tego zapominać. Ugoda miała zakończyć sprawę, a trwa nadal i rani nas i nasze rodziny. Nigdy publicznie nie podważałem Twoich osiągnięć sportowych i nie drwiłem z tego co osiągnąłeś w boksie. Po mojej porażce z Dawsonem, czułem się podobnie, jak Ty po przegranych pojedynkach. Pomogłeś mi w USA na początku kariery, ja staram się robić to samo. To dzięki mnie Mariusz Wach, Piotr Wilczewski i Mateusz Masternak mogli wystąpić w USA na galach z moim udziałem. Dalsze wspieranie ich ma sens, bo w Polsce nie znajdą takich warunków do rozwoju sportowego. Andrzej w ten sposób spłacam dług wdzięczności za to co zrobiłeś dla mnie.

Tak winni postępować wszyscy, którzy już coś w sporcie osiągnęli. Pomóż nam i Ty, jesteś nam potrzebny ze swoim wielkim doświadczeniem i otaczającą Cię legendą.

Wygrałem z Andrzejem Gołotą w ringu u schyłku kariery, ale wiem dobrze, że nie wygram w pamięci milionów fanów Twojego talentu. Daj się namówić na zgodną egzystencję i na współpracę w przyszłości. Wspólnym mianownikiem i gwarantem naszej współpracy niech będą Andrzej Gmitruk i Ziggy Rozalski, którzy wiele zrobili dobrego dla Ciebie i dla mnie. Tego nie możemy obaj kwestionować.

Jako młodszy wyciągam do Ciebie po raz kolejny rękę na zgodę".

Zobacz także:

Adamek: Poszedłbym z Gołotą na wódkę

Mariola Gołota: Adamek wykorzystał nazwisko Andrzeja

Relacja naszego korespondenta z Walki Stulecia Polsat Boxing Night

ZOBACZ GALERIĘ Z WALKI GOŁOTA - ADAMEK!

Dowiedz się więcej na temat: Mariola Gołota | nazwisko | sport | USA | gołota | Tomasz Adamek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje