Reklama

Reklama

To prostytutki okradły piłkarzy Egiptu?

Afrykańskie media sugerują, że piłkarze Egiptu, którzy kilka dni temu zostali okradzeni, wcześniej urządzili sobie alkoholową libację i korzystali z usług prostytutek. Egipska federacja zaprzecza.

Do zdarzenia doszło po wygranym przez Egipt 1:0 meczu z Włochami w ramach Pucharu Konfederacji. "Potwierdzamy, że części z zawodników egipskiej kadry skradziono portfele z pieniędzmi i dokumentami. W czasie incydentu piłkarze nie przebywali w pokojach" - oświadczenie tej treści wydała wówczas miejscowa policja.

Nieco inną wersję wydarzeń przedstawił dziennik "The Sunday Independent". Podając się na jednego z funkcjonariuszy, gazeta doniosła, że zwycięstwo z Włochami Egipcjanie świętowali na imprezie zakrapianej sporą ilością alkoholu. Do swoich hotelowych pokoi zaprosili prostytutki, które później zabrały im sporą część oszczędności.

Reklama

Egipska kadra zaprzecza i domaga się wyjaśnień od policji. FIFA i komitet organizacyjny Pucharu Konfederacji postanowiły, że póki co nie będą komentować prasowych doniesień.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL