Reklama

Reklama

"To będzie wielki spektakl"

We wtorkowy wieczór w Turynie - w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów - Juventus podejmie Real. Emocji przed spotkaniem nie kryje doświadczony napastnik "Królewskich" Raul Gonzalez Blanco.

- To będzie specyficzny mecz. Nie tylko dlatego, że to Liga Mistrzów, ale też dlatego że gramy z jednym z najsilniejszych zespołów Europy i świata. Wierzę, że wtorkowe spotkanie będzie wielkim spektaklem, a oba zespoły będą do upadłego walczyć o zwycięstwo - powiedział kapitan "Królewskich".

Dodał, że - według niego - kryzys, w jakim obecnie znajdują się turyńczycy, nie będzie miał żadnego wpływu na obraz gry. - Juventus przeżywa obecnie gorsze chwile, ale wierzę, że w tak wielkich meczach, jak ten, będą potrafili się zmobilizować i dać z siebie wszystko - stwierdził Raul.

Reklama

- Juventus ma znakomity zespół, więc wygrać nie będzie łatwo. Przystępujemy jednak do tego spotkania naładowani po zwycięstwie na Vicente Calderon (w derbach Madrytu z Atletico 2:1 - przyp. red.) i mam nadzieję, że uda nam się ten wynik powtórzyć - zakończył legendarny napastnik Realu.

Zobacz Ligę Mistrzów na żywo w portalu Interia.pl !

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama