Reklama

Reklama

Tiger Woods na 1005. miejscu w rankingu golfistów

Amerykański golfista Tiger Woods, były lider światowego rankingu przez 683 tygodnie, po raz pierwszy w profesjonalnej karierze znalazł się poza najlepszym tysiącem zawodników. W najnowszym notowaniu plasuje się na 1005. pozycji.

41-letni zawodnik w minionych 33 miesiącach przeszedł cztery operacje kręgosłupa.

W grudniu, po ponad rocznej przerwie, Woods wrócił do rywalizacji i zajął 15. miejsce w turnieju w Nassau na Bahamach. W lutym ogłosił, że ponownie musi pauzować z powodu problemów zdrowotnych. W kwietniu poddał się czwartemu zabiegowi i obecnie przechodzi rehabilitację.

Woods, zwycięzca 93 turniejów zawodowych, 14-krotnie wygrywał w zawodach wielkoszlemowych. Po raz ostatni w karierze triumfował w sierpniu 2013 roku w Ohio.

Reklama

W maju jego nazwisko ponownie trafiło na pierwsze strony gazet i portali, ale nie z powodów sportowych. Został zatrzymany przez policję, gdyż spał za kierownicą swojego samochodu zaparkowanego na prawym pasie jednej z dróg na Florydzie. Silnik pracował, a światła stop były włączone, co zwróciło uwagę patrolu.

Golfista miał problemy z mówieniem, ale współpracował z funkcjonariuszami. Test na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu dał wynik negatywny. Woods przeprosił publicznie za zachowanie i wyjaśnił, że jego stan był "nieoczekiwaną reakcją na lekarstwa".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama