Reklama

Reklama

Tiger Woods i jego skandale seksualne. Prawda wychodzi na jaw

Dalsze rozdmuchanie skandalu seksualnego z udziałem ikony światowego sportu Tigera Woodsa stanie się faktem za sprawą produkcji ESPN. Amerykańska stacja dowiodła, że wielki golfista zdradził żonę Elinę Nordgren ze 121 kobietami, wśród których były gwiazdy porno, prostytutki, hokeistki i kelnerki.

Dokument ESPN przypomniał sukcesy sportowe Woodsa, który w wieku 21 lat został najmłodszym zwycięzcą Masters wszech czasów. Jako pierwszy sportowiec na Ziemi zarobił miliard dolarów. Wszystko układało się jak w bajce, aż do 2009 r.

Reklama

Zaledwie tydzień po zwycięstwie w Australian Masters prasa bulwarowa zaczęła donosić, że Tiger jest niewierny żonie. Wyśledziła jego romans z Rachel Uchitel. Woods upierał się, że związek z Rachel miał charakter czysto przyjacielski, ale żona zupełnie nie chciała kupić tej bajki.

Elina Nordgren nie była w ciemię bita i szybka znalazła dowód na nieczyste gierki małżonka. Gdy Tiger zasnął jak kamień pod wpływem prochów, od których był uzależniony, zajrzała do jego telefonu. W nim znalazła gorącego SMS-a, jakie jej mąż wymienił z nieznanym numerem: "Jesteś jedyną, którą kocham".

Nordgren wybrała nieznany jej numer. Po drugiej stronie odezwała się Rachel Uchitel.

Tiger został obudzony przez wściekłą żonę. Próbował uciec. Był jednak do tego stopnia oszołomiony prochami, że daleko nie ujechał. Małżonka dopadła go i kijem bejsbolowym zdemolowała tylne światła w cadillacu Woodsa. Na taką scenę nadjechała policja i pogotowie. Skandal na cały świat był gotowy.

Dowiedz się więcej na temat: tiger woods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje