Reklama

Reklama

Tiger Woods i jego skandale seksualne. Prawda wychodzi na jaw

Dalsze rozdmuchanie skandalu seksualnego z udziałem ikony światowego sportu Tigera Woodsa stanie się faktem za sprawą produkcji ESPN. Amerykańska stacja dowiodła, że wielki golfista zdradził żonę Elinę Nordgren ze 121 kobietami, wśród których były gwiazdy porno, prostytutki, hokeistki i kelnerki.

Dokument ESPN przypomniał sukcesy sportowe Woodsa, który w wieku 21 lat został najmłodszym zwycięzcą Masters wszech czasów. Jako pierwszy sportowiec na Ziemi zarobił miliard dolarów. Wszystko układało się jak w bajce, aż do 2009 r.

Zaledwie tydzień po zwycięstwie w Australian Masters prasa bulwarowa zaczęła donosić, że Tiger jest niewierny żonie. Wyśledziła jego romans z Rachel Uchitel. Woods upierał się, że związek z Rachel miał charakter czysto przyjacielski, ale żona zupełnie nie chciała kupić tej bajki.

Elina Nordgren nie była w ciemię bita i szybka znalazła dowód na nieczyste gierki małżonka. Gdy Tiger zasnął jak kamień pod wpływem prochów, od których był uzależniony, zajrzała do jego telefonu. W nim znalazła gorącego SMS-a, jakie jej mąż wymienił z nieznanym numerem: "Jesteś jedyną, którą kocham".

Reklama

Nordgren wybrała nieznany jej numer. Po drugiej stronie odezwała się Rachel Uchitel.

Tiger został obudzony przez wściekłą żonę. Próbował uciec. Był jednak do tego stopnia oszołomiony prochami, że daleko nie ujechał. Małżonka dopadła go i kijem bejsbolowym zdemolowała tylne światła w cadillacu Woodsa. Na taką scenę nadjechała policja i pogotowie. Skandal na cały świat był gotowy.

Sukcesy, jakie odnosił poprzez pełną artyzmu grę w golfa musiały zejść na plan dalszy. Dziennikarze zaczęli prowadzić nieco inne statystyki. Te z liczbą kobiet, które twierdziły, że spały z największą gwiazdą golfa. Dorachowali się do 121! Jedna z kochanic Tigera miała się zadawać z nim na dwa miesiące przed tym jak po raz pierwszy został ojcem.

- Zdradziłem żonę, to niedopuszczalne. Bardzo mi przykro - kajał się na konferencji prasowej Tiger Woods. Na niewiele się to zdało. Doszło do rozwodu, który go kosztował 100 mln dolarów.

Poddał się leczeniu uzależnienia od seksu. Później doszły inne problemy zdrowotne, jak operacja kręgosłupa. Próbował wrócić do elity golfa. Zamiast dostać się do niej mógł się "poszczycić" zatrzymaniem za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków, do czego doszło na Florydzie w 2017 r.

ESPN przygotowała czterogodzinny dokument o Woodsie na podstawie 250 rozmów. Samego Tigera wśród nich nie znajdziecie. Premiera zapowiadana jest na jesień.

Tiger nie składa broni. Już w najbliższy czwartek weźmie udział w pierwszych zawodach po pandemii - Charles Schwab Challenge  na Colonial Country Club, z udziałem całej czołówki światowej.

MB    

Dowiedz się więcej na temat: tiger woods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje