Reklama

Reklama

Szymkowiak zaprezentowany przez Wisłę

Mirosław Szymkowiak, do niedawna piłkarz łódzkiego Widzewa, został dzisiaj zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej zorganizowanej przez krakowską Wisłę. Zawodnik podpisał w ubiegłym tygodniu kontrakt, wiążący go z krakowskim klubem na następne cztery i pół roku.

- Najlepiej czuję się w pomocy, ale nie rozmawiałem jeszcze na ten temat z trenerem - stwierdził nowy nabytek wiślaków. - Wiadomo, że lepiej się gra w dobrym zespole i dlatego przyszedłem do Wisły. Krakowski klub złożył mi już wcześniej propozycje, ale ja byłem wówczas związany kontraktem z Widzewem i chciałem tej umowy dotrzymać. Cieszę się, że jest tu teraz jestem i mam nadzieję, że Wisła też się cieszy.

Reklama

- Mirka miałem okazję trenować 8 miesięcy - powiedział o nowym nabytku "Białej Gwiazdy" szkoleniowiec krakowian Orest Lenczyk. - Rozgrywał wspaniałe mecze, głównie na wiosnę. Uważam, że mówienie dzisiaj, że będzie grał na jakiejś pozycji albo za kogoś mija się z celem. W podstawowej sytuacji grało wielu zawodników na różnych pozycjach. W związku z tym sytuacja Mirka jest jakby ułatwiona, bo nie mamy takiego "żelaznego składu". Sam powiedział, że przychodzi tutaj, by drużyna grała lepiej i ja biorę go pod uwagę przy ustalaniu koncepcji gry.

Dowiedz się więcej na temat: Mirosław Szymkowiak | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama