Reklama

Reklama

"Szkoła pod Żaglami" po raz szósty

Poczuć na twarzy ciepłe afrykańskie słońce, odwiedzić Wyspy Kanaryjskie, Maderę, odkrywać nowe lądy niczym XVI wieczni podróżnicy i to wszystko w trakcie roku szkolnego bez robienia zaległości!

Jest to możliwe dzięki Stowarzyszeniu "Edukacja pod Żaglami", które od sześciu lat organizuje "Szkoły pod Żaglami" na żaglowcu Pogoria. Podczas miesięcznych rejsów, młodzież z polskich gimnazjów i liceów uczy się i pracuje na statku. Tworzony na każdą wyprawę autorski program nauczania, daje możliwość przeprowadzania ciekawych zajęć, ściśle związanych z odwiedzanymi podczas rejsu miejscami. "Szkoła pod Żaglami" kończy się wystawieniem świadectwa, z którego oceny trafiają do dzienników uczniów w ich macierzystych szkołach.

Reklama

Aby popłynąć na "Szkołę pod Żaglami" nie trzeba mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy chęć przeżycia wielkiej przygody! W czasie tegorocznych ferii zimowych

w styczniu i lutym 2007 na pokładzie żaglowca "Pogoria" wyruszamy do Senegalu, na Wyspy Kanaryjskie i na Maderę. Mamy jeszcze wolne miejsca!

* XII Szkoła pod Żaglami termin: 12.01-12.02.2007; trasa: Kadyks - Dakar - Saint Louis - Teneryfa

* XIII Szkoła pod Żaglami termin: 12.02-11.03.2007; trasa: Teneryfa - Madera

- Kadyks - Barcelona - Genua

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.epz.pl lub kontaktując się z Michałem Łapińskim - dyrektorem "Szkół pod Żaglami" tel. 0 603 789 146.

Dowiedz się więcej na temat: wyspy | wyspy kanaryjskie | szkoła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama