Reklama

Reklama

"Szewczenko jest nietykalny"

Wiceprezydent AC Milan, Adriano Galliani uciął spekulacje, że napastnik jego drużyny, Andrij Szewczenko odejdzie zimą do Realu Madryt.

Poniedziałkowa "Marca" napisała, że "Królewscy" planują transfer Ukraińca, który wrócił do Mediolanu z Chelsea Londyn. W Madrycie poszukują piłkarza, który zastąpi poważnie kontuzjowanego Ruuda Van Nistelrooya. Galliani twierdzi, że nie ma żadnych szans, by był to Szewczenko. - Teoretycznie taki ruch jest możliwy, bo można być bohaterem dwóch transferów w jednym sezonie, ale Andrij nigdzie się nie ruszy. W tym momencie jego pozycja w drużynie jest niepodważalna. Nadal będzie dla nas grał - oświadczył, wspominając również o nadchodzącym pojedynku Interu z Juventusem Turyn. - Oczywiście dla nas najlepszym rezultatem byłby remis, ale jestem pewny, że któraś ze stron odniesie zwycięstwo. Myślę że w tym meczu nie ma jednak faworyta - ocenił.

Reklama

AC Milan jest obecnie na drugim miejscu w tabeli Serie A, tracą do Interu jeden punkt. O dwa "oczka" wyprzedzają za to Juventus.

Dowiedz się więcej na temat: "Nietykalni" | milan | AC Milan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama