Reklama

Reklama

Szarapowa kończy sezon

Rosjanka Maria Szarapowa nie zagra z powodu kontuzji w kończącym sezon turnieju Masters, w którym weźmie udział osiem najlepszych tenisistek świata.

Absencja Szarapowej sprawia, że rosną szanse startu w tej imprezie dziesiątej w światowym rankingu Agnieszki Radwańskiej. - Robię postępy, ale powrót do zdrowia zabiera więcej czasu niż myślałam. Moja ekipa i ja doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie sezonu - napisała Szarapowa na swojej stronie internetowej.

Od sierpnia Rosjanka nie pojawiała się na kortach z powodu kontuzji barku. Nie wystąpiła w igrzyskach olimpijskich w Pekinie i w US Open. Mimo to zajmuje wysokie, szóste miejsce w rankingu Champions race, które praktycznie gwarantowało jej start w Masters.

Reklama

Turniej Masters (WTA Tour Championships) odbędzie się w dniach 4- 9 listopada po raz pierwszy w stolicy Kataru - Dausze. Ostatnie dwie edycje rozegrano w Madrycie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama