Reklama

Reklama

Światło Bioptron na rany Kliczko

W sobotę, 21 czerwca w Los Angeles odbyła się walka o mistrzostwo świata w wersji WBC pomiędzy obrońcą tytułu Lennoxem Lewisem i Witalijem Kliczko. Pojedynek toczył się nie tylko o najcenniejsze bokserskie trofeum, ale również o ogromne pieniądze.

Ciężka i zacięta walka okazała się fatalna w skutkach dla Kliczko. Najpierw doznał bolesnego rozcięcia łuku brwiowego, a następnie urazu powieki. W rezultacie po szóstej rundzie lekarz przerwał pojedynek, a Brytyjczyk obronił tytuł bokserskiego mistrza świata wagi ciężkiej.

Witalij Kliczko zapewnia swych fanów o rychłym powrocie na światowe areny sportowe i pragnie jak najszybciej stanąć do walki z Lennoxem Lewisem. Jednak lekarze wykluczyli jego powrót na ring przez najbliższe pół roku. Ostrzegają przy tym, że blizna po pęknięciu nad okiem, na którą założono 60 szwów, może trudno się goić, a w przyszłości bardzo łatwo pękać.

Reklama

Jeśli Witalij Kliczko chce spełnić oczekiwania swoich fanów i wygrać ewentualny rewanż z Lennoxem Lewisem musi wrócić do formy naprawdę w szybkim tempie. I w tym miejscu "wkracza na ring" lampa Bioptron firmy Zepter. Ten prezent dla Kliczko, jak zapewniają eksperci Bioptron, już wkrótce pozwoli mu powrócić do zdrowia. Do tej pory lampa Bioptron przyniosła ulgę w walce z bólem takim sławom sportowym jak: Adam Małysz czy Marek Plawgo, stosowali ją również zawodnicy Ideii Śląsk Wrocław. Światło Bioptron przyspieszy u tego ukraińskiego boksera regenerację komórek, wywierając stymulujące działanie na system immunologiczny, wpływając w ten sposób na "samoleczenie" organizmu. Na zagojenie się ran i blizn pourazowych będzie potrzebował teraz o połowę mniej czasu.

Jaka więc będzie rzeczywista data powrotu Kliczko na ring i rewanżowej walki o wszystko?

Dowiedz się więcej na temat: pojedynek | ring | światło | rany | Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje