Reklama

Reklama

Super Bowl 55. Półnagi mężczyzna wbiegł na boisko. Interweniowała ochrona

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło podczas tegorocznej edycji Super Bowl. Na boisko nagle wbiegł uśmiechnięty mężczyzna w różowym stroju, który miał być żywą reklamą portalu z treściami dla dorosłych. Intruza natychmiast postarała się schwytać ochrona.

Sytuacje, kiedy na boisko wbiega nieproszony gość, wcale nie zdarzają się tak rzadko. Cel realizacji szalonego planu może być różny. Czasami jest to chęć zrobienia sobie selfie z ulubionym zawodnikiem, a innym razem wywołanie skandalu. Tym razem uwagę zwrócił na siebie mężczyzna, który wypadł na boisko podczas Super Bowl w specyficznym stroju.

Reklama

Szaleniec miał na sobie różowe body i czarne spodenki. Odzienie i zachowanie mężczyzny natychmiast poderwało do działania ochronę, która rzuciła się za nim w pościg. Na kostiumie była nadrukowana nazwa portalu z treściami dla dorosłych.

Strona była już reklamowana w podobnym sposób, ale na kobiecym ciele. Chodzi o pamiętny incydent z finału Ligi Mistrzów z 2019 roku, gdy nagle na murawę wybiegła skąpo ubrana modelka Kinsey Wolanski. Wówczas kobieta zyskała sobie jeszcze większą rozpoznawalność i popularność w mediach społecznościowych.

W minionym roku podczas Super Bowl na boisko również wybiegła kobieta, która chciała się rozebrać. Instagramowa modelka Kelly Kay swój ruch opisała wówczas jako "najmądrzejszy w karierze".

A

 

Dowiedz się więcej na temat: Super Bowl | futbol amerykański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje