Reklama

Reklama

Sportowy weekend przed TV (program)

W najbliższy weekend czeka nas wiele ciekawych imprez sportowych. Większość z nich pokażą polskie telewizje sportowe, co sprawi, że wielu z nas zasiądzie przed telewizorami.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych pozycji, które będzie można obejrzeć już od piątku. Jeśli jakąś z ważnych imprez pominęliśmy, w komentarzach pod tekstem zamieszczajcie informacje kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie można obejrzeć interesującą Was imprezę sportową.

  • Piątek -

    piłka nożna

    Bundesliga: Hannover 96 - VfL Wolfsburg godz. 20:30 - SportKlub

    2. Bundesliga: Kaiserslautern - Hansa Rostock - godz.18:00 - SportKlub

    1. liga angielska: Southend - Queens PR - godz 20:45 - Sport Italia (na platformie n i Cyfra+)

    Reklama

    koszykówka

    Puchar Polski koszykarzy, ćwierćfinał: Anwil Włocławek - Kager Gdynia - godz. 19.55 - Polsat Sport

    NBA - Cleveland Cavaliers - Miami Heat - 2:00 - Canal+Sport (z piątku na sobotę)

    Puchar Polski w koszykówce mężczyzn: Asco Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk - godz. 17.30 - Polsat Sport Extra

    hokej

    Turniej EIHC: Polska - Litwa godz 19:00 - TVPSport

    narciarstwo

    Alpejskie MŚ - slalom do kombinacji kobiet - godz. 15:40 - Eurosport

    lekkoatletyka

    Halowy mityng Clermont-Ferrand Francja - godz. 19:00 - Eurosport

    siatkówka

    PLS - Resovia Rzeszów - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - godz. 16:55 - TV4

  • Sobota -

    piłka nożna

    Bundesliga - VfB Stuttgart - Werder Brema - godz. 15:30 - SportKlub

    Liga angielska - Manchester United - Charlton - 15:55 - Canal+Sport

    Liga szkocka - Celtic - Hibernian - 16:00 Polsat Sport Extra

    Liga francuska - Paris SG - Monaco - godz. 18:00 Canal+Sport (retransmisja)

    Liga hiszpańska - Betis - Sevilla - godz. 21:55 - Canal+Sport (nastąpiła zmiana z C+Sport2 na C+Sport)

    siatkówka

    PLS - Mostostal Kędzierzyn - AZS Olsztyn - godz. 14.40 - Polsat Sport i TV4

    koszykówka

    Puchar Polski w koszykówce mężczyzn: I półfinał - godz. 17.00 - Polsat Sport

    Puchar Polski w koszykówce mężczyzn: II pólfinał - godz. 19.00 - Polsat Sport

    tenis

    Puchar Davisa - Niemcy - Chorwacja - godz. 13:00 - nSport

    Turniej WTA Paryż Francja Półfinał - 15:00 oraz 16:00 - Eurosport

    hokej

    Turniej EIHC: Polska - Chorwacja 18:30 - TVPSport

    lekkoatletyka

    Grand Prix z Walencji - godz. 17:30 SportKlub

    rugby

    Rugby Puchar Sześciu Narodów: Anglia - Włochy godz. 14:15 Canal+Sport2

    Rugby Puchar Sześciu Narodów Szkocja - Walia godz. 16:15 Canal+Sport2

    sporty zimowe

    Biathlon - MŚ Antholz - sztafeta mężczyzn - godz. 10:30 - Eurosport

    Biathlon - MŚ Antholz - start wspólny kobiet - godz. 14:00 - Eurosport

    Alpejskie MŚ - Zjazd mężczyzn - godz. 12:30 - Eurosport

    Puchar Świata w skokach narciarskich -PŚ Willingen - godz. 16:20 - TVP1

    boks

    Gala Boksu zawodowego: Shane Mosley - Luiz Colazzo - godz. 03.00 - Polsat Sport Extra

  • Niedziela -

    piłka nożna

    Liga włoska Roma - Parma - 14.55 - Canal+Sport (zmiana meczu: zamiast meczu Palermo-Empoli, stacja pokaże Roma - Parma)

    Liga holenderska: ADO Den Haag - Ajax Amsterdam - godz. 12.25 - Polsat Sport

    Bundesliga - Bayern Monachium - Arminia Bielefeld - godz. 17:00 - SportKlub

    Liga angielska - Arsenal - Wigan - godz. 16.55 - Canal+Sport

    Liga hiszpańska - Athletic - Atletico - godz. 20.55 - Canal+Sport

    Liga włoska: AC Torino - Reggina - godz. 15.00 - Polsat Sport Extra

    Liga grecka: Olimpiakos - Iraklis - godz. 17:55 - Polsat Sport Extra

    Liga francuska - Bordeaux - Olympique Marsylia godz. 22:00 Canal+Sport2 (retransmisja)

    tenis

    Finał WTA Pattaya, TAJLANDIA - godz. 09.00 - Polsat Sport Extra

    Puchar Davisa - Niemcy - Chorwacja - godz. 13:00 - nSport

    Turniej WTA Paryż Francja Finał - 15:00 - Eurosport

    hokej

    Turniej EIHC: Polska - Węgry - godz. 18:00 - TVPSport

    sporty zimowe

    Biathlon MŚ Antholz - sztafety kobiet - 10:45 - Eurosport

    Biathlon MŚ Antholz - start wspólny mężczyźni - godz. 14:00 - Eurosport

    Alpejskie MŚ - zjazd kobiet - godz. 12:30 - Eurosport

    Puchar Świata w skokach narciarskich - PŚ Willingen - godz. 16:55 - TVP1

    koszykówka

    Finał Pucharu Polski w koszykówce mężczyzn - godz. 15:00 - TV4

    NBA: Miami Heat - San Antonio Spurs - godz. 19.00 - Canal+Sport2

    lekkoatletyka

    Halowy mityng IAAF Karlsruhe Niemcy - godz. 17:00 - Eurosport

    rugby

    Rugby Puchar Sześciu Narodów: Irlandia - Francja godz. 15.45 - Canal+Sport2

    siatkówka

    Ekstraklasa siatkarek: Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Nafta Piła godz. 14:39 - TVP3

  • Reklama

    Reklama

    Reklama

    Reklama

    Strona główna INTERIA.PL

    Polecamy

    Rekomendacje