Reklama

Reklama

Sosnowiec z Zagłębiem

Zagłębie Sosnowiec zaprezentował zespół, który w przyszłym sezonie ma walczyć o medal Polskiej Ligi Hokejowej - poinformował portal sosnowiec.info.pl.

- Wiem, że wszyscy marzyliśmy o medalu, a wynik był inny. Nie ma się jednak co martwić. Wszystko przed nami. Cieszmy się, że Zagłębie należy do krajowej elity hokeja, bo to jest najważniejsze - powiedział wiceprezydent Zbigniew Jaskiernia, gospodarz spotkania, ponieważ odbyło się ono w gmachu Urzędu Miejskiego

W następnym sezonie chcemy wreszcie powalczyć o coś więcej i zrobimy wszystko aby tak się stało. Wierzymy, że razem z miastem, które nas wspiera i nam pomaga, a także sponsorom będziemy w stanie przywrócić dawne czasy Zagłębia zdobywającego medale - powiedział prezes Zagłębia Adam Bernat.

Reklama

Prezes Zagłębia poinformował także o sponsorach klubu. - Przedłużyliśmy umowę z tytularnym sponsorem Pol-Aqua, zapewniającym siedemdziesiąt procent budżetu. Do rozpoczęcia nowego sezonu mają pojawić się kolejne firmy, które również nam pomogą.

Wszyscy kibice czekają na decyzję Teddy'ego Da Costy i kolejne wzmocnienia. Sternik Zagłębia podsumował tą sprawę krótko. - Z Teddym spotkam się 11 kwietnia na poważnej rozmowie. Jak się nie zgodzi, to nie chcę być w jego skórze - żartował Bernat. - Trener Skokan ma jeszcze rozejrzeć się za dwoma, góra trzema zawodnikami. Jeżeli będzie ktoś godny gry w naszym klubie, to podpiszemy umowę - dodał Adam Bernat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje