Reklama

Reklama

Smuda: Zarajczyk nie zna się na futbolu

Trener Wisły Kraków Franciszek Smuda zdenerwował się po przeczytaniu artykułu, w którym szef Polmotu, głównego udziałowca Legii Warszawa, Andrzej Zarajczyk, nazwał go naturszczykiem i mistrzem motywacji pozbawionym warsztatu.

- Nie wiem dlaczego człowiek, który nie ma zupełnie pojęcia o futbolu, wygłasza podobne opinie - mówi oburzony Smuda w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". - To właściwie jedyny poznany przeze mnie prezes w Polsce, który nie zna się na piłce. Moim zdaniem on nigdy nie utożsamiał się z barwami klubowymi i jeśli tylko nadarzy się okazja, z pewnością sprzeda wszystkie swoje udziały w 5 minut.

W rozmowie z dziennikarzem "Przeglądu Sportowego", Smuda podkreślił również, że nie chce typować ani składać żadnych deklaracji na temat przyszłości. Piłkarze krakowskiej Wisły, nie kryją, że mierzą w potrójną koronę. Ich trener jest jednak bardziej powściągliwy: - Chciałbym wywalczyć wszystko co jest możliwe, ale żadnych deklaracji nie będę składał. Smuda, jest już na to za stary. Dla mnie najważniejsze jest mistrzostwo Polski - zakończył rozmowę Smuda.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Franciszek Smuda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje