Reklama

Reklama

Smuda o błędach Beenhakkera

Franciszek Smuda marzy o prowadzeniu reprezentacji Polski. - Gdyby PZPN zaproponował mi pracę, to zgodziłbym się, bo mam wizję i pomysł na taktykę - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" trener Lecha.

- Na początku ta reprezentacja wcale mi się nie uśmiechała - przypomina "Franz". - Dostałem przecież propozycję, chyba osiem lat temu, ale chciałem jeszcze pobudować coś z klocków w klubach. Poszedłem do Lubina, gdzie drużyna po sześciu kolejkach była ostatnia, a zrobiłem trzecie miejsce. W Poznaniu zacząłem układać zespół i też mi wyszło. Teraz dopiero dochodzę do wniosku, że do reprezentacji dojrzałem.

Na razie jednak niewiele zapowiada, że z posadą pożegna się Leo Beenhakker. - Niech mu idzie jak najlepiej, bo wiem, jak to jest, gdy wszyscy dookoła źle życzą - powiedział Smuda. - Uważam jednak, że głównym błędem Beenhakkera było to, iż nie związał się z ludźmi, którzy na co dzień prowadzą polskie drużyny. Był niedostępny, wyniosły. Myślał, że jest najlepszy na świecie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL