Reklama

Reklama

Skorża: Nie ma powodów do narzekania

W meczu 9. kolejki ekstraklasy Śląsk Wrocław przegrał z Wisłą Kraków 1-3. - Byliśmy troszkę nieskuteczni, ale z drugiej strony zdobyliśmy trzy bramki na wyjeździe więc naprawdę nie mam powodów do narzekania - podsumował trener mistrzów Polski, Maciej Skorża.

Trener Wisły Kraków Maciej Skorża: - Był to ciężki mecz z trudnym przeciwnikiem, ale potrafiliśmy wykorzystać wszystkie kluczowe momenty, a także dojrzałość Pawła Brożka. Spotkanie ułożyło się nam się naprawdę dobrze i nie ma co ukrywać, że ta czerwona kartka bardzo nam pomogła i miała ogromny wpływ na to, co działo się na boisku. Cieszę się, że potrafiliśmy prowadzić grę w naprawdę niezłym stylu, potrafiliśmy długo utrzymywać się przy piłce, rozciągać obronę przeciwnika. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, byliśmy troszkę nieskuteczni, ale z drugiej strony zdobyliśmy trzy bramki na wyjeździe więc naprawdę nie mam powodów do narzekania.

Reklama

Trener Śląska Wrocław Ryszard Tarasiewicz: -Przegraliśmy dzisiaj z zespołem, który był pod każdym względem lepszy od Śląska, ale kto wie, jak potoczyłby się mecz, gdybyśmy grali w komplecie i nie popełniali tylu indywidualnych błędów. Być może wtedy moglibyśmy się pokusić o lepszy rezultat i lepszą grę. Musimy szukać punktów w meczach z drużynami, które obecnie są piłkarsko na tym samym poziomie co Śląsk.

Dowiedz się więcej na temat: powody | Wrocław | bramki | mecz | Maciej Skorża | Śląsk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje