Reklama

Reklama

Skoczkowie trenowali w Trondheim

Nasza reprezentacja w skokach narciarskich trenowała w środę na skoczni "Granasen" w norweskim Trondheim. Skoczkowie podczas całego dnia treningów oddali po dziewięć skoków, cztery do południa plus pięć popołudniu.

Nasza reprezentacja w skokach narciarskich trenowała w środę na skoczni "Granasen" w norweskim Trondheim.  Skoczkowie podczas całego dnia treningów oddali po dziewięć skoków, cztery do południa plus pięć popołudniu.

Według oceny trenerów, Heinza Kuttina i Łukasza Kruczka, środowe zajęcia świadczą o dalszej poprawie formy u naszych reprezentantów. Jedynie Wojtek Skupień odstaje formą od pozostałych zawodników.

Jak powiedział Łukasz Kruczek, drugi trener naszej kadry, szkoleniowcy nie mieliby nic przeciwko temu, aby polscy skoczkowie podczas nadchodzących zawodów Pucharu Świata w norweskim Trondheim zaprezentowali co najmniej taki poziom, jak w czasie środowych zajęć.

Pogoda podczas treningów była wręcz wymarzona, temperatura na skoczni 3 stopnie powyżej zera, lekki wiaterek z tyłu do 1 m/s oraz słońce.

Reklama

Rekordzistą skoczni w Trondhaiem jest Adam Małysz, który 9 marca 2001 roku podczas zawodów Pucharu Świata poleciał na odległość 138,5 m.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL