Reklama

Reklama

Skalite czeka na skoczków

21 i 22 stycznia w Szczyrku zostaną rozegrane kolejne dwa konkursy LOTOS Cup 2009. Będą to pierwsze zawody na nowej skoczni K-70 położonej w kompleksie skoczni Skalite.

Obok znajduje się oddana do użytku w ubiegłym roku skocznia HS-106, na której za niespełna miesiąc rywalizować będą skoczkowie i kombinatorzy norwescy podczas IX Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009.

W zawodach LOTOS Cup na Skalitem wezmą udział młodzi skoczkowie w kategoriach juniorów B, C i D. Dodatkowe konkursy skoków dla juniorów E i dziewcząt zostaną rozegrane podczas zawodów finałowych LOTOS Cup 2009 początkiem marca w Zakopanem.

Reklama

Program zawodów w Szczyrku:

21 stycznia 2009

10.00 - seria próbna i konkurs skoków - juniorzy B, C i D - skocznia K-70.

22 stycznia 2009

10.00 - seria próbna i konkurs skoków - juniorzy B, C i D - skocznia K-70.

Klasyfikacja generalna po czterech z ośmiu konkursów LOTOS Cup 2009

1. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS - 340 pkt

1. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane - 340 pkt

3. Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice - 230 pkt

4. Maja Stachowska UKS Regle Kościelisko - 100 pkt

4. Joanna Gawron TS Wisła Zakopane - 100 pkt

6. Kamila Bafia TS Wisła Zakopane UKS Chochołów - 90 pkt

Junior E

1. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane - 300 pkt

2. Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka - 242 pkt

3. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów - 230 pkt

4. Jakub Jarosz KS Wisła Ustronianka - 192 pkt

5. Damian Lasota KS Wisła Ustronianka - 180 pkt

6. Andrzej Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre - 172 pkt

Junior D

1. Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane - 360 pkt

2. Damian Żyła LKS Klimczok Bystra - 320 pkt

3. Bartłomiej Gąsienica Laskowy Start Krokiew Zakopane SMS - 230 pkt

4. Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra - 229 pkt

5. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka - 180 pkt

6. Michał Milczanowski ZTS Zakucie Zagórz - 136 pkt

Junior C

1. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka - 320 pkt

2. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra - 285 pkt

3. Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane GMS - 280 pkt

4. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka - 260 pkt

5. Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane SMS - 187 pkt

6. Krzysztof Biegun SRR Sokół Szczyrk SMS - 175 pkt

Junior B

1. Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane SMS - 320 pkt

2. Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra - 269 pkt

3. Piotr Szczepaniak Krupowski Start Krokiew Zakopane - 229 pkt

4. Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka - 180 pkt

5. Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra - 176 pkt

6. Piotr Wójcik KS Wisła Ustronianka - 160 pkt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne