Reklama

Reklama

Sheffield chce Gerarda

29-letni pomocnik Gerard Lopez, były reprezentant Hiszpanii mający za sobą grę w takich klubach jak FC Barcelona czy Valencia CF, może trafić wkrótce do zespołu występującego na zapleczu angielskiej Premier League - Sheffield United. Zawodnik przyznał, że otrzymał poważną ofertę od "Szabel", ale nie narzeka na brak propozycji i musi wszystko poważnie rozważyć.

Piłkarz najlepiej czujący się na środku pola może sam decydować o własnym losie, ponieważ jest wolnym agentem po tym, jak jego kontrakt z Recreativo Huleva został rozwiązany wraz z końcem ostatniego sezonu. Ofertę Sheffield United uważa za godną uwagi. - Jeszcze nie zadecydowałem, co zamierzam, ale to interesująca propozycja - uważa Gerard. - Anglia to atrakcyjny kraj dla futbolu, lecz muszę rozważyć także inne opcje - zastanawia się uczestnik Euro 2000.

Zawodnik, którego obiecująco zapowiadająca się kariera została zahamowana z powodu pasma kontuzji, odrzucił latem tego roku ofertę PAOK-u Saloniki. Aktualnie jest kuszony także przez zespoły z amerykańskiej MLS. O formę dba grając w lokalnym klubie z Katalonii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy