Reklama

Reklama

Serge Branco piłkarzem Wisły

Kameruński piłkarz, Serge Branco, związał się kontraktem z Wisłą Kraków. Zawodnik po pozytywnym przejściu testów zarówno piłkarskich jak i medycznych podpisał umowę, która obowiązywać będzie przez rok - poinformował oficjalny serwis "Białej Gwiazdy".

"Jestem szczęśliwy, ponieważ podpisałem dziś kontrakt z Wisłą. Od kilku dni rozmawialiśmy o umowie, przeszedłem testy medyczne. Jestem zadowolony, gdyż będę mógł grać i walczyć z drużyną o zwycięstwa" - powiedział tuż po podpisaniu umowy piłkarz.

Reklama

Serge Branco to złoty medalista olimpijski z reprezentacją Kamerunu z Igrzysk w Sydney. Przed przejściem do Wisły grał w ligach niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej i greckiej. Może grać na bokach obrony bądź jak defensywny pomocnik. "Trener wie, że mogę występować na wszystkich tych pozycjach i nie jest do dla mnie problemem. Dla mnie ważne jest, żeby być na boisku. Nie ma znaczenia, jaka to będzie pozycja" - zapewnił nowy zawodnik "Białej Gwiazdy".

Aby Serge mógł zadebiutować w barwach Wisły, potrzebny jest jego certyfikat, który do Krakowa ma przesłać jego poprzedni klub, Levadiakos. "Nie wiem, kiedy przyjdzie certyfikat. To nie moja działka, ja mam zajmować się grą w piłkę. Muszę czekać, a osoby, które są odpowiedzialne za formalności, na pewno się tym zajmą" - powiedział Serge i dodał, że ma nadzieję, że do niedzieli uda się zgromadzić wszystkie potrzebne dokumenty.

Dowiedz się więcej na temat: zawodnik | 'Gwiazdy' | pilkarze | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama