Reklama

Reklama

Sędzia oberwał monetą

Piłkarski chuligan trafił monetą w głowę arbitra pod koniec sobotniego meczu ekstraklasy piłkarskiej Anglii Aston Villa - Portsmouth.

Mecz został przerwany, aby sędzia Phil Sharp mógł być opatrzony przez lekarza. Wkrótce potem arbiter odgwizdał koniec spotkania, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

"Takie zdarzenie jest nie do zaakceptowania. Żądamy od klubu, który był gospodarzem meczu, aby jak najszybciej wykrył sprawcę tego czynu i ukarał go dożywotnim zakazem wstępu na stadion" - powiedział rzecznik prasowy Angielskiego Związku Piłki Nożnej Andrin Cooper.

Obiekt jest monitorowany przez kamery i działacze zapewne nie będą mieli trudności z ustaleniem tożsamości sprawcy czynu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy