Reklama

Reklama

Rozwiązał kontrakt z Cracovią

24-letni obrońca Paweł Wojciechowski rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Cracovią. - Teraz szukam dla siebie nowego klubu, chcę jak najszybciej wrócić na boisko - mówi zawodnik w rozmowie z portalem "Teraz Pasy".

Paweł Wojciechowski przyszedł do Cracovii jesienią 2005 roku z Górnika Zabrze w którym rozegrał 34 mecze w Ekstraklasie. W Cracovii zadebiutował w kwietniu 2006 roku w meczu z Groclinem (1:3), który był jednocześnie pierwszym meczem trenera Stefana Białasa w roli szkoleniowca Pasów.

W Cracovii popularny "Paco" zagrał w 17 meczach Ekstraklasy, a wiosną 2008 roku został na pół roku wypożyczony do Polonii Bytom, gdzie wystąpił w 10 meczach ligowych.

Po powrocie do Cracovii został wystawiony na listę transferową. Utalentowanym zawodnikiem, który ma za sobą występy we wszystkich reprezentacjach młodzieżowych od U-18 do U-21 zainteresował się Widzew Łódź. - Propozycja z Widzewa przyszła tuż przed końcem okienka transferowego, ale z przyczyn formalnych mój transfer do Łodzi nie doszedł do skutku - mówi Paweł Wojciechowski.

Reklama

Zawodnik pozostał w Cracovii i trenował z zespołem Młodej Ekstraklasy. W piątek, pół roku przed końcem kontraktu, Paweł Wojciechowski porozumiał się z Klubem i rozwiązał umowę. - Teraz szukam dla siebie nowego klubu, chcę jak najszybciej wrócić na boisko. A za Cracovię będę trzymał kciuki, aby utrzymała się w Ekstraklasie - mówi były już zawodnik Cracovii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL