Reklama

Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu "Mikołajki w Ekstraklasie". Znamy zwycięzców!

Zakończyliśmy i wybraliśmy zwycięzców konkursu „Mikołajki w Ekstraklasie”, w którym do wygrania były cenne nagrody. Nagrodzonych zostało aż osiem osób. Dostaliśmy od was mnóstwo zgłoszeń i wybór naprawdę nie był łatwy!

Konkursowe zadanie polegało na odpowiedzi na dwa pytania. Pierwsze dotyczyło akcji "Mikołaje na stadionach". Trzeba było poprawnie wytypować, ile razy została już ona zorganizowana. Poprawna odpowiedź to trzy. Ponadto sprawdziliśmy waszą kreatywność, prosząc o wybranie zawodnika z Ekstraklasy i uzasadnienie, dlaczego to właśnie on powinien dostać powołanie do reprezentacji Laponii. Wybraliśmy osoby, które według nas udzieliły najciekawszych odpowiedzi. 

Do wygrania były sportowe gadżety i zaproszenia na wystawę LEGO na Stadionie Wrocław. Poniżej przedstawiamy wszystkich zwycięzców!

Reklama

Podwójne zaproszenia na wystawę LEGO:

Mateusz Szczerba (Jakub Kosecki)

Iwona Laskowska (Sebastian Mila)

Piłki Adidas Krasava:

Łukasz Rzońca (Igor Angulo)

Wojciech Brzuzy (Kasper Hamalainen)

Roman Dybko (Marcin Wasilewski)

Paulina Małycha (Marcin Urynowicz)

Gadżety Jagiellonii:

Adam Szubarczyk (Cillian Sheridan)

Gadżety Cracovii:

Łukasz Kania (Maciej Makuszewski)

W nawiasie zostały podane nazwiska piłkarzy, którzy zostali wybrani do gry w reprezentacji Laponii. Zawodnikami, którzy byli najczęściej wybierani przez uczestników konkursu byli: Kasper Hamalainen, Igor Angulo oraz Marcin Wasilewski.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Gadżety i piłki zostaną wysłane pocztą. Z osobami, które wygrały zaproszenia na wystawę LEGO, skontaktujemy się mailowo. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL