Reklama

Reklama

Rozmowy przerwane do jutra

Półtorej godziny trwało czwartkowe spotkanie przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej z ministrem sportu i turystyki Mirosławem Drzewieckim, poświęcone sytuacji w PZPN po wprowadzeniu do tej organizacji kuratora.

- Rozmowy będą kontynuowane jutro - powiedział spotkaniu rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński. Obok niego PZPN reprezentowali Jerzy Engel i Zdzisław Kręcina. - Oficjalny komunikat wyjdzie z ministerstwa. Pan minister to mądry człowiek - dodał Koźmiński. Dopytywany przez dziennikarzy, czy to ostatnie zdanie to ironia, odpowiedział: - Nie. Mówiłem poważnie.

W rozmowie z PAP Koźmiński sprecyzował: - Umówiliśmy się, że do czasu zakończenia rozmów nie będziemy ujawniać szczegółów. Mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy w połowie drogi.

Reklama

Minister Drzewiecki ma przedstawić swoje stanowisko przed sejmową komisją kultury fizycznej i sportu. Spotkanie w Sejmie zaplanowano na godz. 15.00. W piątek rozmowy między ministrem a władzami PZPN mają się rozpocząć o godz. 9.30-10.00. Nie weźmie w nich udziału, podobnie jak w czwartek, prezes Związku Michał Listkiewicz, który przebywa za granicą. W środę FIFA postawiła Polsce ultimatum: jeśli do poniedziałku, 6 października, nie zostanie cofnięta decyzja o wprowadzeniu do Związku kuratora, polscy piłkarze nie zagrają w eliminacjach mistrzostw świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje