Reklama

Reklama

Rozlosowano Puchar Polski

Znane są pary rundy przedwstępnej, wstępnej i pierwszej piłkarskiego Pucharu Polski. Rozgrywki rozpoczną się 30 lipca.

Nie wiadomo, czy w pierwszej rundzie dojdzie do meczu Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa. - Losowaliśmy Polonię jako drużynę nowej pierwszej ligi, ale jeśli warszawski klub, który połączył się z Groclinem, uzyska licencję ekstraklasy, co jeszcze nie nastąpiło, to oczywiście będzie losowany w następnych rundach; wtedy Stal Stalowa Wola otrzyma w pierwszej rundzie wolny los - wyjaśnił szef Wydziału Gier PZPN Wojciech Jugo.

Losowanie par piłkarskiego Pucharu Polski:

Reklama

runda przedwstępna - 30 lipca

Arka Nowa Sól - Pogoń Oleśnica

Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Koszarawa Żywiec - Unia Tarnów

GKS Starościn - Sokół Aleksandrów Łódzki

runda wstępna - 13 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg

Victoria Koronowo - Huragan Morąg

Omega II Kleszczów - Promień OpalenicaGórnik Łęczna - Warmia Grajewo

Pniówek Pawłowice Śląskie - Resovia

Przebój II Wolbrom - GKS Starościn/Sokół Aleksandrów Łódzki

Stal Sanok - Koszarawa Żywiec/Unia Tarnów

Bytovia Bytów - Dąb Dębno

LZS Leśnica - Chełmianka Chełm/KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Arka Nowa Sól/Pogoń Oleśnica

Lechia II Zielona Góra - Nielba Wągrowiec

Naprzód Jędrzejów - Legia II Warszawa

Hutnik Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Supraślanka Supraśl - Lechia II Gdańsk

1. runda - 27 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn/Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia

Victoria Koronowo/Huragan Morąg - Warta Poznań

Omega II Kleszczów/Promień Opalenica - Pelikan Łowicz

Górnik Łęczna/Warmia Grajewo - Tur Turek

Pniówek Pawłowice Śląskie/Resovia - Odra Opole

Przebój II Wolbrom/GKS Starościn/Sokół Aleksandrów Łódzki - Piast Gliwice

Stal Sanok/Koszarawa Żywiec/Unia Tarnów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bytovia Bytów/Dąb Dębno - Lechia Gdańsk

LZS Leśnica/Chełmianka Chełm/KSZO Ostrowiec Św. - GKS Jastrzębie

Orzeł Ząbkowice Śl./Arka Nowa Sól/Pogoń Oleśnica - GKS Katowice

Lechia II Zielona Góra/Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław

Naprzód Jędrzejów/Legia II Warszawa - Motor Lublin

Hutnik Warszawa/Zawisza Bydgoszcz - Kmita Zabierzów

Supraślanka Supraśl/Lechia II Gdańsk - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa

Wisła Płock - ŁKS Łomża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy