Reklama

Reklama

Ronnie zrobi sobie przerwę

- Prawdopodobnie nie zagram w przyszłym sezonie. Chcę sobie zrobić rok wolnego. O swojej decyzji poinformuję przed początkiem przyszłego sezonu, ale na 90 procent jestem tego pewny - powiedział Ronnie O'Sullivan.

- Prawdopodobnie nie  zagram w przyszłym sezonie. Chcę sobie zrobić rok wolnego. O swojej decyzji poinformuję przed początkiem przyszłego sezonu, ale na 90 procent jestem tego pewny - powiedział Ronnie O'Sullivan.

Dwukrotny snookerowy mistrz świata (2001, 2004) przegrał w ćwierćfinale tegorocznego czempionatu z Peterem Ebdonem 11-13.

- To nie jest irracjonalna decyzja. Myślałem o tym już od jakiegoś czasu i być może tak będzie dla mnie lepiej - dodał Anglik, który jest numerem jeden światowego rankingu snookerzystów.

- Muszą spotkać się i porozmawiać z kilkoma osobami, czy warto wracać do gry. Może po roku odpoczynku, gdy okaże się, że jestem szczęśliwy, zrobię sobie następny - stwierdził O'Sullivan.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy