Reklama

Reklama

Ronaldo powalczy w Maroko

Brazylijski piłkarz Ronaldo, który po dziewięciomiesięcznej przerwie powraca do formy, odrzucił ofertę włoskiego klubu z Sieny. Przyjął natomiast zaproszenia do gry w meczu charytatywnym i wygląda na to, że jego debiut po długiej przerwie nastąpi 17 listopada w ... Maroko.

W Fezie odbędzie się bowiem towarzyski mecz "Przeciw ubóstwu" sponsorowany i zorganizowany przy wsparciu ONZ. Ronaldo i Francuz Zinedine Zidane będą kapitanami dwóch międzynarodowych drużyn złożonych z gwiazd światowego futbolu. Dochody ze spotkania zostaną przeznaczone na cele charytatywne i walkę z biedą.

Reklama

Włosi oferowali 32-letniemu piłkarzowi Ronaldo sto tysięcy euro za każdą strzeloną bramkę. Brazylijczyk odrzucił ofertę Sieny z uwagi na daleką pozycję zajmowaną przez zespół z Toskanii w tabeli Serie A.

Ronaldo, trzykrotnie uznany najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie FIFA, nie jest związany z żadnym klubem od czasu, gdy w czerwcu wygasł jego kontrakt z AC Milan. Piłkarz wyznał ostatnio, że mimo prowadzonych rozmów z czołowymi drużynami europejskimi, między innymi Manchesterem City, chciałby wrócić na boisko w rodzinnej Brazylii i pierwszą opcją będzie dla niego gra w najbardziej znanym zespole Flamengo.

Dowiedz się więcej na temat: Maroko | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama