Reklama

Reklama

"Roma pokazała wielkość"

CFR Cluj po środowej porażce 1:3 z AS Roma w meczu grupy A Ligi Mistrzów pożegnało się z europejskimi pucharami pod każdą postacią. Trener mistrzów Rumunii, Maurizio Trombetta odczuł spory niedosyt, jednak pozytywnie ocenił debiutancki występ zespołu na międzynarodowej scenie.

Włoski szkoleniowiec zarzucał podopiecznym przede wszystkim nieskuteczność. - Nie skończyliśmy grupy tak, jak zaczęliśmy - żałował Trombetta. - Zespół pokazał, że prezentuje wartości, które pozwoliły mu znaleźć się w Lidze Mistrzów. Nie sądzę, że widzieliśmy drużyny, które dzieli różnica dwóch bramek. Roma miała duiżo szczęścia przy stanie 2:0. Staraliśmy się wyrównać, okazje stworzyli Kone czy Trica, wróciliśmy do gry, ale Roma pokazała wielkość. Gdy ma się szanse i ich się nie wykorzystuje, to w Lidze Mistrzów tak to się kończy - zakończył Trombetta wypowiedź na pomeczowej konferencji prasowej.

Reklama

CFR Cluj w ostatnim spotkaniu grupowym zmierzy się na Stamford Bridge z Chelsea Londyn, ale zagra tylko o godne pożegnanie się z elitarnymi rozgrywkami.

Dowiedz się więcej na temat: wielkość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama