Reklama

Reklama

Robinho: Jestem Bogiem

Robinho dość szybko wkomponował się w zespół Manchesteru City. 24-letni zawodnik od razu stał się wielką gwiazdą nie tylko drużyny, ale i całej ligi. Sam uważa, że jest traktowany jak Bóg.

Wszyscy ludzie w mieście bez problemu mnie rozpoznają - mówi Robinho - Codziennie słyszę od nich miłe słowa i to jest dla mnie ważne, bo motywuje do każdego meczu. Czuję się wręcz Bogiem. Dla mnie najważniejsze jest jednak zdobywanie goli, wspaniała gra oraz zwycięstwa drużyny.

Brazylijczyk nie ma wątpliwości, że angielska Premier League stanowi o sile światowego futbolu. - To najlepsza liga świata - dodaje Robinho - Wszystko tu się toczy na wysokich obrotach, przez co jakość jest wspaniała, większa niż się wcześniej spodziewałem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy