Reklama

Reklama

Robert Lewandowski: Liczy się tylko wynik!

Robert Lewandowski, .napastnik poznańskiego Lecha podkreśla, że cieszy się z ważnego dla jego zespołu zwycięstwa. Zdaniem młodego snajpera poznańskiej "jedenastki" nie liczy się absolutnie styl tej wygranej.

- Stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje pod bramką przeciwnika, pokazaliśmy nże potrafimy grać w piłkę. A kto zdobył zwycięskiego gola? Jak graliśmy? O tym jutro wszyscy zapomną. Pamiętać będą sam wynik. Styl wygranej jak jest zwycięstwo się nie liczy - mówił po meczu zmęczony, ale szczęśliwy Lewandowski.

Reklama

- Cieszymy się, ale absolutnie nie popadamy w euforię. Za nami dopiero pierwsza połowa tego spotkania. Mam nadzieję, że w rewanżu nie zawalimy sprawy, zagramy znacznie lepiej, a przede wszystkim skuteczny. A to w konsekwencji powinno dać nam upragniony awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej - kontynuuje popularny "Lewy".

- Mamy cenne dla nas zwycięstwo z optymizmem i nadziejami jedziemy na pojedynek rewanżowy - dorzucił kończąc po chwili zmęczony Robert. Przy okazji zbierający brawa i gratulacje od szczęśliwych i uśmiechniętych fanów "Kolejorza".

Łukasz Klin, Wronki

Czytaj też:

Peszko: Padło kilka ostrych słów

Zieński: Kamień spadł mi z serca

Seweryn Garncarczyk: Nie ma euforii

Bandrowski: Zła passa przełamana

Dowiedz się więcej na temat: styl | liga | robert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje