Reklama

Reklama

​Rio 2016. Pikulik 14. w omnium, zwycięstwo Trott

Daria Pikulik zajęła 14. miejsce w olimpijskiej rywalizacji w omnium, wieloboju rozgrywanym na torze kolarskim w Rio de Janeiro. Zwyciężyła Brytyjka Laura Trott, która powtórzyła swój sukces z igrzysk w Londynie.

W ostatniej, szóstej konkurencji - wyścigu punktowym - zawodniczka klubu BCM Nowatex Ziemia Darłowska nie poprawiła swojego dorobku.

W klasyfikacji wielobojowej Trott zgromadziła 230 pkt i wyprzedziła Amerykankę Sarah Hammer - 230 oraz Belgijkę Jolien D'Hoore - 199. Pikulik, która decyzją trenera Grzegorza Ratajczyka zastąpiła w Rio w tej konkurencji Małgorzatę Wojtyrę, uzyskała 92 pkt.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy