Reklama

Reklama

Rezende: Zaczynam się bać polskich siatkarzy

- Polska to mocny i wyrównany zespół, będący mieszanką rutyny i młodości - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" trener brazylijskich siatkarzy Bernardo Rezende. Dzisiaj w Belgradzie rozpoczyna się turniej finałowy Ligi Światowej. Pierwszym rywalem Polaków będzie Kuba.

- Atutem drużyny zawsze była dobra taktyka i mocna zagrywka. Jeszcze z czasów juniorskich pamiętam, że Polacy zawsze dobrze serwowali - dodał szkoleniowiec mistrzów olimpijskich.

- Raul Lozano dołożył do tego co już było ciekawą taktykę. Jego drużyna gra dużo kombinacji w ataku. Ten zespół niebawem może dołączyć do światowej elity. Pamiętam mecz z Polakami podczas ostatnich igrzysk olimpijskich w Atenach. Na pierwszy rzut oka wygraliśmy bezstresowo, lecz wcześniej bardzo się ich obawiałem. Wtedy się nie udało, ale widząc jakie postępy zrobili wasi siatkarze od tamtego czasu, znów zaczynam się bać - podkreślił Rezende.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama