Remisy Unii i GKS-u Tychy

Lider i wicelider tylko zremisowali swoje pojedynki w 34. kolejce Polskiej Ligi Hokejowej.

Mistrzowie Polski Dwory Unia Oświęcim podzieli się punktami z Toruńskim KH, bramkę dającą im jedno "oczko" strzelając dopiero na dwie minuty przed końcem meczu. Tego gola zdobył niezawodny Mariusz Puzio.

Tyszanie zremisowali natomiast ze Stoczniowcem Gdańsk 3:3, również ratując punkt przed końcem spotkania.

W ostatnich minutach trzy "oczka" uratowała Cracovia, która po golach Romana Tomasa w 57. minucie i Piotra Sarnika w 60., wygrała z GKS-em Katowice 2:0.

ComArch Cracovia - GKS Katowice 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Bramki: Roman Tomas (57.), Piotr Sarnik (60.).

Kary: Cracovia 18, GKS - 14 minut. Widzów 1200.

Dwory Unia Oświęcim - TKH Thyssen Krupp Energostal Toruń 1:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)

Bramki: Mariusz Puzio (58.) - Tomasz Jóźwik (36.).

Kary: Dwory Unia - 10, TKH - 14 minut. Widzów ok. 1500.

GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 3:3 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0)

Bramki: Adam Bagiński (16.), Robin Bacul (30.), Michał Belica (55.) - Filip Drzewiecki (3.), Bartłomiej Wróbel (10.), Roman Skutchan (29.).

Kary: GKS - 14, Stoczniowiec - 18 minut. Widzów 2000.

Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Bramki: Zbigniew Podlipni (29., 39.), Sebastian Łabuz (3.), Jarosław Różański (58.).

Kary: Podhale 20 min. w tym 10 min. Tomasz Wołkowicz za niesportowe zachowanie, KH Sanok 14 min. Widzów 500.

8. KH Sanok                            34   7   58:234
Dowiedz się więcej na temat: Katowice | Sanok | Podhale Nowy Targ | Cracovia | kara | bramki | Tychy | gks